1. kolo, So 4.11.2023 14:00

SK Olympia Ráječko4

13. kolo, So 28.10.2023 14:00

S Rousínovem jsme doma vybojovali 3 body

V sobotu nás čekal těžký soupeř z Rousínova. Už v 16. minutě jsme inkasovali, kdy se trefil Kříž a byla to jediná branka první půle. Do druhého poločasu jsme naskočili jako hurikán. Hned na začáku poločasu se prosadil Pavel Dohnal a vyrovnal. Probíhala 52. minuta a k míči se dostal Stanislav Lerch a poslal nás do vedení. Hosté ještě stihli po zásluze Floriana vyrovat, ale v 72. minutě se dostal na hřiště Ba a v 76. minutě stihl skórovat vítěznou branku.

Nakonec bereme všechny 3 důležité body o záchranu a v neděli nás bude čekat důležité utkání v Rajhradicích.

REPORT: Tatran Rousínov :

Po dlouhé sérii bez porážky v sobotu odpoledne Rousínov nestačil na tým Bosonoh. Tatran se sice v prvním poločase ujal vedení zásluhou Kříže, ale žádné další příležitosti se mu nepodařilo proměnit, do kabin se tak šlo za stavu 0:1.

Do druhého poločasu domácí vlétli a hned během pěti úvodních minut zápas otočili kdy se trefil Dohnal a o chvíli později Lerch. Našim hráčům se podařilo srovnat, když skóroval Florián, ale po rychle rozehrané standardní situaci se domácí znovu dostali do vedení díky Baovi, které už nepustili. Další utkání čeká Tatran doma, a to v sobotu 25.5. od 17:30 proti Ratíškovicím.

Jan Šíma (trenér)První poločas byl z naši strany hroznej, neudrželi jsme balón, neudělali žádnou akci a krom jediné šance vlastně nic. Rousínov dal branku po nedůrazu v naší šestnáctce a měl ještě nějaké závary. Druhý poločas byl úplně jiný, podařil se nám rychle vstřelit krásný gól a po rohovém kopu otočit výsledek. Soupeř se snažil srovnat a tlačil se hodně do ofenzívy a po odraženém míči s blízká i srovnal. Na 3:2 jsme dali po krásném centru z levé strany a výsledek už udrželi.