1. kolo, So 4.11.2023 14:00

SK Olympia Ráječko4

13. kolo, So 28.10.2023 14:00

Doma proti Veselí opět za tři body

I v druhém domácím utkání sezony jsme zvítězili. Tentokrát nad houževnatým soupeřem z Veselí nad Moravou.

Již od začátku utkání jsme kvalitní kombinací přitlačili soupeře na jeho polovinu. V 9. minutě R. Havlík posunul míč na vápno Chalupskému, jehož umístěná střela skončila na tyči, od ní se odrazila zpět k Chalupskému pro kterého již nebyl problém skórovat. V období mezi patnáctou a třicátou minutou hosté dokázali, že jsou na tom kombinačně dobře, jejich snaha však končila na naší dobře organizované obraně, a tak většina akcí končila již před naším vápnem.

Ve 40. minutě přišel na řadu krásný fotbalový moment, kdy po kombinaci šesti našich hráčů předložil míč Moučka pod sebe Štouračovi, který otevřel svůj letošní gólový účet.

V druhé půli se obraz hry příliš nezměnil. Veselí opticky více drželo míč ovšem pouze po vápno a my jsme měli další gólové šance, které však zůstaly nevyužity. Všechny body tak po výsledku 2:0 zůstaly doma.

Trenér Dan Břežný k zápasu:

"Jsem rád, že do zápasu jsme vstoupili tak jak jsme si řekli. Byli jsme aktivní na míči s presinkem a snahou dát rychlé góly, což se podařilo. V druhé půlce jsme soupeře do ničeho nepustili, pokračovali v naší hře a zaslouženě vyhráli".

FK SK Bosonohy - Veselí nad Moravou 2:0 (2:0)

9. Chalupský, 40. Štourač

FKSKB: Maloň - Homola, Břežný, Kaňa (58. Messiah, 87.Kulík), Osladil - Moučka, Šíma (K), Chalupský (81. Havlík O.), Burdov - Havlík R. (90 Hanák), Štourač.

Kompletní statistiky zápasu naleznete zde.

V neděli zavítáme na hřiště Dosty Bystrc k prvnímu brněnskému derby letošní sezony.