12. kolo, Ne 23.10.2022 16:00

SK Olympia Ráječko4
FK SK Bosonohy2

Po kolapsu v závěru zápasu bereme pouze bod

Ideálně rozhehraný zápas s Krumvířem jsme bohužel do vítězného konce nedotáhli a přes vedení 4:1 berem pouze bod.

Vstup do zápasu se nám povedl, byli jsme aktivnějším týmem a po přihrávce Macháta do samostatného úniku otevřel skóre Roman Havlík. Zanedlouho sice hosté z ojedinělé šance vyrovnali, vedení nám ale po pár minutách a přesném centru Šímy vrátil hlavou Chalupský.

Další možnosti první půle jsme nevyužili a do kabin se šlo se zaslouženým vedením 2:1.

Vstup do druhé půlky byl ještě lepší. Ve 49. minutě se krásně trefil Burdov, o 4 minuty později aktivní Machát vyzval k sólu tentokrát Dohnala, který otevřel svůj jarní střelecký účet - 4:1.

Nic nenasvědčovalo tomu, že bychom měli ztratit dobře rozehraný zápas. V 75. minutě prošel naší obranou Kobylka a snížil na 4:2. Následný kolaps by se ale tak zkušenému týmu jako máme stávat neměl. V 88. minutě po chybě na levé straně přišlo snížení na rozdíl jediného gólu a v nastavení po sporném penaltovém faulu Osladila Krumvíř dokonce vyrovnal.

Nezbývá nám než závěr zápasu odčinit příští kolo v Krumlově.

Kompletní statistiky zápasu naleznete zde.