FK Mutěnice

TJ Tatran Rousínov1

FC Svratka Brno1

SK Moravská Slavia3

Trenér Dan Břežný k jarní části soutěže: Chceme hrát dobrý fotbal a mít z něho radost

Trenére, přejeme Ti vše nejlepší do nového roku 2018. Je něco co bys popřál do nového roku hráčům a fanouškům?

Děkuji, také přeji vše nej v novém roce. Zdravíčko a hlavně ať nás ten fotbal stále baví. A jedno skromné přání, nějakého silného partnera pro náš klub.

Na začátku podzimní části mužstvo navázalo herně i bodově na jarní. Vše se zlomilo zápasem v Bystrci, kdy se vykartoval kapitán Šíma a pro zranění dlouhodobě vypadli ze sestavy Kaňa, Chalupský, Messiah a Fretzer. Nešlo přesto z následujících zápasů urvat více bodů?

Absence 5 hráčů základní sestavy byla samozřejmě znát, navíc jsme narazili na kvalitní týmy. Ale děkuji hráčům z B týmu, kteří prakticky netrénují, za to že nám pomohli.

Jak jsi tedy byl celkově spokojen s podzimní částí?

Já jsem hlavně spokojen s tím, že chodíme ve velkém počtu trénovat a že nás fotbal baví. Jasně, 5. místo z posledních dvou sezon namlsalo jak nás, tak diváky. Bodově to tedy tak úspěšné nebylo. Ale máme před sebou jaro, které máme tradičně lepší.

Chystají se nějaké změny v týmu, a jaký je plán přípravy?

Se změnami moc nepočítám, nejsme tak silný klub, abychom si mohli dovolit nakoupit hráče. Na druhou stranu pokud jsme všichni zdraví, tak jsme tak silné mužstvo, že můžeme hrát s každým, což jsme několikrát ukázali.
Přípravu jsme zahájili 15.1., trénovat budeme čtyřikrát týdně. Bosonohy terén, Kohoutovice UT, Bosonohy hala a UT Srbská. Přáteláků máme naplánovaných pět.

Jaké jsou cíle týmu pro jarní část?

Opakuji znovu, já chci aby jsme měli z fotbalu radost a jestli budeme 10. nebo 5. mě je jedno. Rád budu, když přijdou fanoušci a řeknou, že hrajeme dobrý fotbal. Což se občas i stane.

V lednu se konal tradiční Bosonožský fotbalový ples. Zaujal tě některý z hráčů svým "výkonem", nebo podali všichni výkon standardní? :)

Tak v této oblasti si držíme stabilní a kvalitní výkonnost. Nemyslím, že ples byl výjimkou. :)

9 gólů

8 gólů